Шатдаун: Трамп готується оголосити в США надзвичайний стан (Відео)

ф1Через механізм запровадженння у частині США надзвичайного стану Трамп сподівається в обхід Конгресу знайти гроші на спорудження стіни на кордоні з Мексикою.

Держбюджет США на 2019 рік досі не затверджено, 800 тисяч держслужбовців країни вже майже місяць без роботи і без зарплати. Як повідомляють світові агентства, у Білому домі готують рішення про запровадження в США надзвичайного стану.

Причиною такої ситуації стало протистояння президента і Конгресу США. Дональд Трамп не відступає від своєї передвиборчої обіцянки і не відмовляється від ідеї звести стінуу на кордоні з Мексикою, щоб протидіяти мігрантам. Хоч раніше Трамп заявляв, що за цю стіну засплатить Мексика, тепер президент вимагає від Конгресу США передбачити гроші на зведення цієї стіни. Конгрес США із цим не погоджується.

Відтак Дональд Трамп готує рішення про запровадження в південних штатах США надзвичайног остану, щоб в обхід Конгресу США  виділити гроші на мпорудження стіни.

Тим часом держслужбовці США вчаться жити без роботи і грошей - скільки ще триватиме найдовший в історії США "шатдаун", - невідомо.

Подробиці - у сюжеті ТСН.