У списку партії Порошенка йде олігарх, який носить годинник за три мільйони (Фото)

450x407На з’їзді партії Блок Петра Порошенка 14-го вересня один з кандидатів у депутати Богдан Дубневич засвітив годинник вартістю 2,7-3,9 млн грн.

Фото олігарха з дуже дорогим хронометром на зап’ясті оприлюднив на сторінці в Facebook фотограф Влад Содель.

“Завжди говорив, і ще раз повторю, дорогий годинник – це хвороба і збочене марнославство. Таким людям не місце у владі”, – говорить він у своєму пості.

“Сьогодні на з’їзді політичної партії Блок Петра Порошенка Богдан Дубневич дефілював у годинах з платини Ulysse Nardin Forgerons Minute Repeater, ціна яких коливається від $ 213500 до $ 305000”, – зазначив Содель.

“У 2012 році молодший Дубневич, Ярослав, пройшов у ВР, тероризуючи у себе в окрузі конкурентку – Таню Чорновіл. Старший Богдан тоді не зміг пройти, і тепер “реваншується”. Округ №118 (місто Львів, Шевченківський район, Пустомитівський район) – сьогодні на з’їзді був оголошений кандидатом по мажоритарці від провладної партії у ВР”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також. Синові мільйонера від «УДАРу» забороняли виїзд за кордон через борги за лаваш

Автор поста зазначає, що спільні статки братів оцінені в 38,2 мільйона доларів.

“Мені просто цікаво, чим ще таким корисним може послужити цей громадянин нашій країні та сфері законотворення. Навіщо “бізнесмени” такого роду лізуть в парламент? Навіщо політична партія президента віддала йому округ на Львівщині?” – ставить він питання.

Джерело: Цензор.нет