У справі загибелі Дениса Чаленка кардинальний поворот: з’явились дві нові обставини (Відео)

Денис Чаленко
Денис Чаленко

14-річного Дениса Чаленка, якого 29 жовтня знайшли мертвим на колії в Прилуках, ексгумують для нової експертизи за кордоном.

Як повідомляє ТСН, про таку нову обставину у справі заявив батько загиблого хлопця. Крім того, Віктор Чаленко повідомив, що правоохоронці Києва зареєстрували його заяву і взяли до розгляду подання на розслідування дій прилуцької поліції та експертів, які, на думку батьків загиблого підлітка, допустили грубі помилки в розслідуванні та ігнорували факти.

“Ми казали, що підемо до кінця, і йдемо, – заявив Віктор Чаленко – батько загиблого.

Читайте також: Під відділком поліції у місті на Чернігівщині активісти палять шини: люди вимагають справедливого розслідування загибелі хлопця (Відео, фото)

Тим часом досі не опубліковані результати експертизи тіла Дениса Чаленка, яка була проведена 30 жовтня. Її результати мали бути опубліковані 14 листопада, та батьки загиблого впродовж дня документів не отрмиали. У поліції заявили, що результат готовий, його просто не встигли надрукувати. Ввчечері 14 листопада сотня мешканців Прилук вийшла на протест під відділок поліції в Прилуках.

Кримінальне провадження, обурюються городяни, поліція досі розслідкує як нещасний випадок на колії, натомість батьки загиблого говорять про навмисне вбивство і стверджують, що їх сина вбили четверо підлітків. Про це, заявляють батьки, свідчать захисні рани на тілі їх сина. Поліція, вважають потерпілі, розслідування раніше “спускала на гальмах”, бо підозрбюваними можуть бути діти високопосадовців.

Читайте також: Розслідування загибелі Дениса Чаленка: у справі новий поворот (Відео)

З’явилась і третя обставина, що може бути пов’язана з загибеллю Дениса Чаленка – у Прилуках знайшли повішеним за загадкових обставин 17-річного юнака.

Чи пов’язана його смерть зі справою загибелі Чаленка, нове керівництво прилуцького відділку поліції не каже.

Батьки ж загиблого Дениса Чаленка впевнені, що є зв’язок.

“Прибирають тих, хто міг щось знати, хто міг “розколотись”, – каже Світлана Чаленко – матір загиблого Дениса.

Читайте також: Резонансне розслідування загибелі Дениса Чаленка: у справі з’являються нові подробиці (Відео)

Тим часом батьки загиблого Дениса знайшли у Німеччині експертів, готових зробити незалежну судекспертизу. Для цього тіло Дениса Чаленка будуть ексгумувати, кажуть його батьки.

Більше подробиць – у відео ТСН.