У справі загибелі Дениса Чаленка буде кардинальний поворот через нові дані експертизи (Відео)

Денис Чаленко
Денис Чаленко

14-річного Дениса Чаленка, якого 29 жовтня знайшли мертвим на колії в Прилуках, ексгумують для нової експертизи за кордоном.

Як повідомляє ТСН, про це заявили батьки загиблого підлітка після оприлюднення 4 грудня правоохоронцями нових даних експертизи.

Як заявили правоохоронці, столична експертиза спростувала, що юнак мік загинути внаслідок бійки. Крім того, не підтвердили експерти і попередні дані про те, що під нігтями в загиблого були елементи шкіри іншої людини. Також експерти заявляють, що речовина, яку батьки підлітка бачили в сотні метрів від знайденого тіла сина – це не кров.

Після оприлюднення таких результатів експертизи батьки Дениса Чаленка зібрали прес-конференцію, на якій заявили, що таким результатам київської експертизи не довіряють. Тому зважаться на ексгумацію тіла сина, щоб зробити незалежну експертизу за кордоном. Раніше батьки заявляли, що вже знайшли у Німеччині відповідного фахівця.

Читайте також: Резонансне розслідування загибелі Дениса Чаленка: у справі з’являються нові подробиці (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», після місяця розслідування загибелі Дениса Чаленка і заміни прилуцьких слідчих на київських правоохоронці відмовились від первісної версії причини загибелі підлітка під колесами поїзда. Кримінальне провадження слідчі перекваліфікували з ДТП на умисне вбивство.

Читайте також: У справі загибелі Дениса Чаленка радикальні зміни: поліція заявила про нові докази (Відео)

Від початку слідства батьки загиблого стверджують, що їх сина вбили, а поліція намагалось відразу ж фальсифікувати справу.

Тому Віктор Чаленко – батько загиблого – звернувся в ДБР з заявою про розслідування протиправних, на його думку, дій прилуцьких правоохоронців у розслідуванні справи загибелі Дениса Чаленка.

Читайте також: Убивство Дениса Чаленка: ДБР взялося за правоохоронців, які спочатку розслідували справу (Відео)

Більше подробиць – у відео ТСН