У справі вбивства Вороненкова новий підозрюваний, оголошений в розшук – журналіст (Фото)

 Солом’янський відділ поліції Києва оголосив у розшук друга кілера Вороненкова.

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук журналіст СТБ Альона Лунькова, це також колишній боєць добровольчого батальйону, який міг бути тим водієм, який і привіз кілера Паршова на місце вбивства Вороненкова. За твердженням журналістки, це Ярослав Левенець із позивним “Хантер”. Як і кілер Павло Паршов, Левенець проходив службу в АТО у добровольчому батальйоні “Донбас” і також має кримінальне минуле.

Ярослав Левенець, як і кілер Вороненкова Павло Паршов, перебував у розшуку за економічні злочини, називаючи себе політв’язнем режиму Віктора Януковича.

На сайті Комітету визволення політв’язнів вказується, що Левенець знаходиться під домашнім арештом за сфабрикованими під час Януковича справ.

“Тренер бойового гопака, організатор протестних акцій на Дніпропетровщині. Сьогодні – боєць ДУК “Правий сектор”, – йдеться в довідці.

"З 2012-го був у розшуку за економічні злочини, але сам себе називав політв'язням режиму Януковича. Після виходу з СІЗО в 2014 році Хантер йде воювати до Семенченка в "Донбас". Але в минулому році його знову викликають до суду. Запобіжний захід — домашній арешт з браслетом. Семенченко знову за нього заступився. Зараз на сайті Комітету визволення політв'язнів він числиться бійцем "Правого сектора", - написала Лунькова і опублікувала скріншоти.

ф1ф2ф3ф4ф5За твердженням Альони Лунькової, Павло Паршов приїхав в Київ з 31-річним Левенцем. Звідки у неї такі відомості, Лунькова не повідомляє.

За її даними, саме Луньков міг бути тим водієм, який привіз Паршова на місце ліквідації Вороненкова і втекти на машині з місця злочину, коли Паршова важко поранив охоронець екс-депутат Держдуми РФ.

Із 24 березня Левенець числиться в розшуку поліції, про що є відповідне повідомлення на поліцейському сайті.

У прокуратурі Києва наразі відмовилися коментувати дані про розшук нібито спільника вбивці екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.

ф6