У справі резонансної харківської ДТП новий поворот: до справи долучили результати екпертизи про швидкість авто Зайцевої (Відео)

Зайцева Дронов в суді вертОлена Зайцева, перебуваючи за кермом «Лексуса» могла зупинити машину і уникнути зіткнення з «Таурегом», а, отже, й не збити 12 пішоходів, 6 з яких загинули. Такі результати експертизи, проведеної на вимогу іншого підозрюваного Геннадія Дронова суд вирішив долучити до справи.

Попри заперечення прокуратури і адвокатів Олени Зайцевої рішення долучити дані цієї експертизи суд прийняв на своєму засіданні 8 січня.

Потерпілі кажуть, що і досі за майже рік розгляду справи по суті суд не з’ясував ключових моментів справи, через які прийняття рішення все відкладається.

Читайте також: «Нездужання» Зайцевої: винуватицю резонансної ДТП впіймали на брехні (Відео)

Зокрема, досі невідомо, чи була Олена Зайцева, в організмі якої знайшли опіати, у момент “ДТП” під “кайфом”. Не знайдені і важливі свідки в справі: водій червого легковика, яий їхав поруч і авто Зайцевої, а також лікар-нарколог, яка брала матеріали для аналізів підозрюваної Зайцевої.

Читайте також: У розгляді справи смертельної харківської ДТП кардинальний поворот: Зайцеву таки перевірять на наркотики (Відео)

У поліції Харківщини заявили, що цим займуться.

Читайте також: Наркотичне сп’яніння Зайцевої під час смертельної харківської ДТП: експерти у суді заявили про свої висновки (Відео)

Тим часом журналісти на підставі експертиз створили схему ДТП, у якій з’ясували, що смертельної аварії можна було уникнути.

Читайте також: Смертельної харківської ДТП могло не бути: оприлюднені несподівані дані експертизи (Відео)

Всі подробиці – у сюжеті Факти ICTV.