У справі підозрюваних в убивстві Шеремета з’являються нові подробиці: адвокати заявляють про алібі (Відео)

Авто Шеремета після смертельного вибуху в Києві 20 липня 2016 року
Авто Шеремета після смертельного вибуху в Києві 20 липня 2016 року

У трьох підозрюваних в убивстві Павла Шеремета – Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь – є алібі. Такі нові подробиці з’являються в справі.

Про алібі заявляють друзі і рідні та захист підозрюваних.

Так, адвокат підозрюваного Андрія Антоненка заявив 5 каналу, що має свідка, який готовий підтвердити в суді, що з вечора 19 липня до ранку 20 липня 2016 року Антоненко був за межами Києва, тому ніяк не міг закладати бомбу під машину Шеремета, як це стверджує слідство.

Читайте також: Слідство заявило про розкриття вбивства Павла Шеремета і назвало підозрюваних: повна версія брифінгу (Відео)

Крім того, адвокат Юлії Кузьменко “розбив ” і ще один доказ, оприлюднений слідством: малюнок на одязі, за яким правоохоронці ідентифікували підозрюваного як Антоненка, був на одязі іншої людини, обличчя якої добре видно. Про це адвокат Добош повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, виклавши фото.

Про те, що Юлія Кузьменко не могла ввечері 19 липня 2016 року разом з Антоненком закладати вибухівку під авто Шеремета, заявляє її адвокат і як доказ наводить переписку Кузьменко в соцмережі, яку та вела якраз в час, коли відеокамери, за версією слідства, зафіксували начебто Кузьменко, яка прямує до машини Шеремета.

Читайте також: В одного з підозрюваних у вбивстві Шеремета є алібі — нардеп (Документ)

Раніше стало відомо про документально підтверджене алібі Яни Дугарь. У час підготовки до злочину вона, за даними Держприкордонслужби України, була закордоном, а в час вчинення вбивства Павла Шеремета - несла службу операційної сестри в госпіталі в зоні ООС.

Читайте також: Підозрюваний у справі вбивства Шеремета подав до суду на Президента України, главу МВС і Генпрокурора (Документ)

Сьогодні Апеляційний суд Києва має розглянути апеляцію на арешт Андрія Антоненка за підозрою в убивстві Павла Шеремета.

Читайте також: Семигодинна блокада і півгодинний штурм: чим закінчилось перебування Юлії Кузьменко в Апеляційному суді Києва (Відео)

Більше про справу, оприлюднені докази правоохоронців в якій викликають все більше запитань, - у сюжеті 5 каналу.