У справі мільйонів у сейфі суд відправив брата судді Вовка в СІЗО з можливою заставою (Відео)

Під час обшуку в справі Зонтова. Фото – НАБУ

Підозрюваного у підкупі суддів Окружного адмінсуду Києва Юрія Зонтова Вищий антикорупційний суд арештував на 2 місяці з правом внесення застави у розмірі 35 мільйонів гривень. Юрій Зонтов – брат скандального судді Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка.

Слідство вважає, що Зонтов як адвокат намагався дати хабар судді, щоб отримати рішення на користь свого клієнта.

В ході обшуків під час затримання Зонтова і ще одного підозрюваного в справі правоохоронці вилучили понад 3 мільйони доларів готівкою, що були складені в тому числі в сейфах “підпільної” квартири Павла Вовка. Його брата слідство вважає посередником при дачі хабара суддям Окружного адмінсуду Києва.

Читайте також: Мільйони доларів стопками в сейфі: НАБУ показало обшук в Окружному адмінсуді Києва. Венедіктова підписала підозру брату судді Вовка (Фото, Відео)

В ході судового засідання з обрання запобіжного заходу Зонтову прокурори наполягали на арешті з альтернативою застави в розмірі 70 мільйонів гривень. Зонтов просив суд знизити розмір застави. Вищий антикорупційни суд у своєму рішенні з обрання запобіжного заходу зупинився на арешті Зонтова до 4 червня з альтернативою застави в 35 мільйонів 185 тисяч гривень.

Більше подробиць - у відео ТСН