У справі Бровченка випливли нові фігуранти: як корупційна схема переросла у зраду України (Відео)

Юрій Бровченко. Фото з відкритих джерел
Юрій Бровченко. Фото з відкритих джерел

Окрім затриманих українськими правоохоронцями екс-заступника міністра економіки України Юрія Бровченка та керівника держпідприємства “Безпека” Владислава Глазунова, у корупційній схемі для начебто закупівлі Україною лінії з виробництва крупнокаліберних артснарядів фігурує й уродженець Росії з громадянством США та Грузії Олександр Кіржнєв.

Як повідомляє ТСН, саме Кіржнєва українська контррозвідка вважає організатором схеми, внаслідок якої держбюджет України втратив на фіктивній закупівлі обладнання 8 млн доларів США. За даними слідства, ці гроші були відправлені в США і за кілька днів через 16 офшорних рахунків повернулись в Україну та були привласнені членами злочинної корупційної схеми.

Кіржнєв, попри затримання українськими правоохоронцями, найвірогідніше, залишиться в Україні непокараним – суд не встиг обрати йому запобіжний захід і він опинився на волі.

Читайте також: За підозрою в державній зраді затриманий колишній заступник міністра України (Фото)

Статтю ж ККУ “державна зрада” слідство інкримінує екс-заступнику міністра економіки України Юрію Бровченку тому, що Україна, втративши 8 мільйонів доларів США, залишилась без лінії з виробництва крупнокаліберних артснарядів, які вкрай потрібні нашій країні після вибухів на артскладах.

Читайте також: Суд обрав запобіжний захід затриманому 22 жовтня екс-заступнику міністра України (Відео)

Більше подробиць, які з’ясували журналісти про хід розслідування справи Бпровченка, – у сюжеті ТСН. Тиждень.