У справі бронежилетів суд прийняв рішення, яке викликало овацію в залі (Відео)

Сергій Почтаренко у суді 11 грудня. Фото - скріншот з відео
Сергій Почтаренко у суді 11 грудня. Фото – скріншот з відео

Бойовий полковник ЗСУ-учасник війни на Донбасі Сергій Почтаренко чекатиме розгляду справи в суді по суті під домашнім арештом.

11 грудня Апеляційний суд Києва змінив підозрюваному запобіжний захід, скасувавши непомірну заставу в 76 млн грн і звільнивши першого заступника начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Міністерства оборони України Дмитра Марченка Сергієвя Почтаренка з гауптвахти, де він перебував за рішенням суду першої інстанції вже місяць.

Таке рішення апеляції присутні в залі зустріли овацією.

Захист Почтаренка стверджує, що звинувачення щодо бойового полковника у начебто змові для закупівлі неякісних бронежилетів для ЗСУ абсурдні і базуються на прослуховуванні розмов правоохоронцями, які не розуміли суті цієї розмови, а ДБР без перевірки оголосило підозри.

Читайте також: Справа неякісних бронежилетів: у суді «розбили» доказ, оприлюднений ДБР (Відео)

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше Апеляційний суд Києва зменшив заставу із 76-ти до 20-ти млн грн ще одному підозрюваному у спарві бронежилетів генералу Дмитру Марченку.

Читайте також: Суд не віддав генерала Марченка на поруки навіть поліцейському: результат апеляції в справі бронежилетів (Відео)

Більше подробиць про розгляд апеляції щодо Сергія Почтаренка – у сюжеті 5 каналу