На Олімпіаду до Росії поїхали п’ять спортсменів із Тернопілля (Відео)

СочиБіатлоністка Олена Підгрушна – головна надія України на медалі під час Олімпіади-2014. Чемпіонка світу – одна з п’яти спортсменів, які представлятимуть у Сочі Тернопілля.

Читайте також. Олена Підгрушна і ще 28 спортсменів – найкращі на Тернопільщині у 2013 році (Фото, Відео)

Окрім неї, в біатлонній естафеті братиме участь 22-річний тернополянин Дмитро Підручний. Про це йшлося 14 січня під час урочистостей, коли нагороджували кращих спортсменів краю. Причина залучення такого молодого спортсмена, як кажуть в управлінні молоді і спорту ОДА, – у хворобах, що підкосили головних кандидатів у чоловічу збірну України з біатлону.

Також, згідно з підсумковим списком Міжнародної федерації санного спорту, у число шести українських олімпійців потрапив одиночник Андрій Мандзій, а також у складі двомісного екіпажу буде Олександр Оболончик. Наразі українська команда саночників перебуває у Німеччині, де триває серія етапів Кубка світу. Ті українські спортсмени, які не увійшли до складу до олімпійської збірної, візьмуть участь у чемпіонаті Європи (Сігулда, 25-26 січня).

До того ж, в Олімпіаді братиме вже досвідчений двоєборець з Тернопілля - Віктор Пасічник. Поїхати на змагання зможуть особисті тренери спортсменів, хтось із керівників Тернопільської області, а також ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий.  Останній – завдяки активній підтримці спорту у вузі, яким керує.

Довідково. Олімпійські ігри - міжнародні спортивні змагання триватимуть від 7 до 23 лютого. Для представників санного спорту вони розпочнуться 9 числа.