У “Слузі народу” заговорили про відставку Авакова

Арсен Аваков
Арсен Аваков

Перебування Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ напряму пов’язано зі справою розслідування вбивства Павла Шеремета. Якщо справа “розвалиться”, – Авакова можуть відправити у відставку.

Про це в інтерв’ю “РБК-Україна” заявив глава комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, який під час виборчої кампанії в команді Володимира Зеленського відповідав за реформу правоохоронної системи.

За його словами, діяльність Арсена Авакова на посаді глави МВС України зараз під пильною увагою.

“Випробувальний термін Авакова не закінчений”, – підкреслив Монастирський.

Успішне розслідування справи вбивства Павла Шеремета Монастирський вважає ключовою умовою для подальшого перебування авакова на посаді.

“Одна справа показати слайди. Але куди зараз пішла лінія, показана в презентації, де вона через тиждень, через два, через місяць?.. І я вважаю, що якщо конкретно справа Шеремета розвалиться на очах – це можливо буде одним із приводів для того, щоб Арсен Борисович пішов з посади. Принаймні, масштаб цієї справи, громадського резонансу і підозрюваних іншого варіанту не залишає. Це справа однозначно стане Рубіконом”, – сказав очільник комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський.