У “Слузі народу” назвали претендентів на посаду Прем’єр-міністра України, який очолить “технократичний уряд” (Відео)

ф1“У нас позиція, що цей Уряд має бути технократичним, а не політичним”, –  про таку позицію партії “Слуга народу” щодо нового складу Кабінету міністрів України заявив обраний від цієї партії народним депутатом Давид Арахамія.

В ефірі” 112 Україна” ввечері 6 серпня він пояснив, що під технократичним Урядом у “Слузі народу” розуміють Кабінет міністрів, який складатимуть фахівці у різних галузях.

За словами Арахамії, стати міністрами у новому Кабміні зможуть не тільки члени “Слуги народу”.

“Ми знайдемо спеціалістів належного рівня в наших списках, а такі є, але якщо ми знайдемо будь-якого кандидата, який не належить до нашої партії, але він є кращим спеціалістом, ми точно будемо обирати цю людину”, – заявив Арахамія.

Читайте також: Хто стане прем’єр-міністром України і займе найвищі посади держави: ЗМІ назвали імена ймовірних претендентів (Відео)

Зазначимо, що в кінці липня представник президента в Кабміні Андрій Герус заявляв, що весь склад нового Уряду буде з представників “Слуги” народу” і представника іншої партії у новому Уряді не буде.

Читайте також: У Зеленського сказали, яким буде новий Уряд України

Щодо претендентів на посаду Прем’єр-міністра України, то, зазначив Давид Арахамія, у списку претендентів є 6 осіб: Андрій Коболєв, Юрій Вітренко, Олексій Гончарук, Владислав Рашкован, Олег Устенко та Айварас Абромавічус. Щодо остаточної кандидарутри на цю посаду “Слуга народу” визначиться впродовж двох тижнів, зазначив Арахамія.

Читайте також: Порошенко сказав, коли піде в жорстку опозицію до Зеленського (Відео)

Сам Давид Арахамія підтвердив в ефірі, що є головним претендентом на посаду голови фракції “Слуга народу” у Верховній раді ІХ скликання.

На відео "112 Україна" - з 8 хв 25 хв.