У службі порятунку Хмельниччини набрали на роботу радіотелефоністів, які завершили професійні курси навчання

фото: dsns.gov.ua
фото: dsns.gov.ua

Усього працівників із такою спеціалізацією буде вісімнадцятеро, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

«29 жовтня на базі навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 18 слухачів завершили курс професійно-технічного навчання за професією «Радіотелефоніст», успішно склавши державні кваліфікаційні іспити та отримавши відповідні свідоцтва державного зразка.

Підготовка нових фахівців-радіотелефоністів тривали 2,5 місяці.

У процесі навчання слухачі на базі навчального пункту пройшли професійно-теоретичну підготовку та виробниче навчання з таких дисциплін, як: «Основи організації зв’язку в органах та підрозділах цивільного захисту», «Пожежна й аварійно-рятувальна техніка та обладнання», «Організація проведення тактики дій під час ліквідації надзвичайної ситуації та гасіння пожеж», «Надання домедичної допомоги» та «Охорона праці».

Кожен із “новоспечених” спеціалістів відпрацював вивчений матеріал, пройшовши виробничу практику в пожежно-рятувальних підрозділах області.

І підсумком професійно-технічного навчання став Державний кваліфікаційний іспит та отримання відповідного документу, що засвідчує здобуття нової професії — «Радіотелефоніст», — йдеться у повідомленні на сайті.