У слуханнях в справі імпічмента Трампа випливли факти про кадрові пропозиції на одну з найвищих посад в Україні (Відео)

Співробітник Ради нацбезпеки США Александер Віндман, якому Данилюк пропонував очолити Міністерство оборони України . Фото — AFP
Співробітник Ради нацбезпеки США Александер Віндман, якому Данилюк пропонував очолити Міністерство оборони України . Фото — AFP

Пропозиція Александеру Віндману стати міністром оборони України лунала тричі.

Про це заявив на відкритих слуханнях у Конгресі США сам співробітник Ради нацбезпеки США Віндман.

Про те, що справді пропонував Відману таку посаду, підтвердив у коментарі The Daily Beast екс-секретар РНБО Олександр Данилюк.

Обидва заявили, що така пропозиція була не так діловою, як жартівливою, хоч Відман доповів про неї своєму керівництву і на тому ця кадрова пропозиція була вичерпана.

Читайте також: Чиновник Білого дому у Конгресі США: вимоги Трампа до Зеленського в телефонній розмові були однозначні (Відео)

Александер Віндман - той американський посадовець, який готував тези Президенту США до літньої телефонної розмови з Президентом України Володимиром Зеленським, яка й призвела до сканадлу в США та початку процедури імпічменту Трампа.

В ході останніх публічних слухань у цій справі в Конгресі США свідчитли відразу кілька ключових американських посадовців.

Більше подробиць - у відео Факти ICTV