У Слов’янську відзначили День захисника України (Відео)

Слов’янськ відзначає національне свято – День захисника України. З огляду на ситуацію в державі, зумовлену російською агресією, свято актуальне, як ніколи. Зранку на Соборній площі зібралися жителі міста, військовослужбовці Збройних Сил України та Національної гвардії, представники МВС.

Відкрив захід заступник керівника АТО, генерал-лейтенант Сергій Кропивченко. Після хвилини мовчання відбувся урочистий мітинг, на якому виступили представники місцевої влади, військові, громадські активісти, учні.

Читайте також: Втиралась у довіру до наших військових — інформаторку «МГБ ДНР» затримали

З нагоди свята, військовослужбовців, які дислокуються в Слов'янську, співробітників міськвідділу міліції та рятувальників ДСНС, а також місцевих патріотів і волонтерів, що відзначилися у захисті суверенітету України та забезпеченні правопорядку в місті, нагородили грамотами та листами вдячності. Серед нагороджених – Євстафій Копач, який за радянського режиму провів 25 років у таборах. Йому вручено медаль «За гордість і патріотизм».

Читайте також: У Слов’янську піонерів «повішали» на стрілі крана (Відео)

Емоцій святкуванню додали яскравий виступ гурту козацької пісні «Торські музиканти» та прекрасний спів колективу «Орфей».

Згодом всі присутні пройшлися святковим маршем центральними вулицями Слов’янська та поклали квіти до пам'ятної дошки Герою України Володимиру Рибаку.