У Слов’янську стоять 22 російські танки з написами “На Київ” та “На Львів” – “Правий сектор”

1Екологічна ситуація у Слов’янську катастрофічна через велику кількість трупів, які неправильно захоронені та відсутність каналізації, також місцеві мешканці перестали підтримувати терористів і чекають на українських силовиків, оскільки дедалі частіше стають жертвами грабунків.

Разом із тим по Слов’янську ходять чутки, що ватажка терористів Ігоря Гіркіна можуть застрелити “свої ж”. Про це повідомив очільник інформаційного відділу “Правого сектора” Борислав Береза із посиланням на власні джерела з місця подій.

“Нарешті подзвонили наші люди зі Слов’янська. Повідомили чотири тези:

Перша. У місті чекають визволителів – українських силовиків. Народ розчарувався в сепарах через їх грабежі і бандитизм. І тут навіть рашистська пропаганда не справляється. Одна справа, коли тобі розповідають про звірства “українських карателів”, а інша справа, коли ти сам став жертвою бандитського свавілля.

Друга. У Слов’янську стоїть група з 22 танків з “Аквафреш” (російські триколори – ред.) і з написом “На Київ! На Львів!” Стоять купчасто, біля стадіону. Цікаво у керівництва АТО ідеї на цю тему є?

Третя. Гіркін як і раніше не виходить з образу денікінського штабс-капітана. І готується загинути або перемогти. Враховуючи, що перемогти він не може, а свою роль він вже відіграв і рашистам більш не потрібен, то скоро його чекає героїчна загибель. І швидше за все від кулі в потилицю. Принаймні по Слов’янську ходять такі чутки. А Гіркін сильно через це нервує.

Четверта. Слов’янськ чекає екологічна катастрофа. Не працює каналізація. Все зливається в місцеву річку. Через спеку розкладаються трупи, які сепари не встигають спалювати і просто закопують в загальних могилах. Так що можуть виникнути вогнища інфекційних захворювань”, – зазначив Б.Береза на своїй сторінці у Facebook.