У Сєвєродонецьку готується збройний переворот з метою приєднання до “ЛНР”, – мер міста

У Сєвєродонецьку хочуть здійснити збройний переворот. Про це заявив міський голова Валентин Казаков.

На його думку, в адміністративному центрі Луганщини запущено план «Руська весна – 2», метою якого є приєднання Сєверодонецька до невизнаної «ЛНР», пише Деловая столица. Захід заплановано на суботу, 3 грудня.

Зокрема, у місті з’явилися листівки, що закликають «найбільш патріотичні групи населення – козацтво, азотівців і воїнів-афганців» – захопити будівлю виконкому. Підписані ці листівки нібито міським головою.

Сам Казаков стверджує, що не має до них жодного стосунку. А поширення листівок і організацію провокацій приписує місцевим депутатам, які раніше були помічені у співпраці з «ЛНР», передає ZiK.

Читайте також: В Харкові на форумі залізничників насправді збиралися розпочати сепаратиський рух

Також повідомляється, що 29 листопада, після поновлення на посаді міського голови за рішенням суду, все міське керівництво, яке складається з представників Радикальної партії, БЮТ і Опоблоку, різко «пішло на лікарняний». Ні того дня, ні наступного Казакову не вдалося потрапити до свого кабінету. Заступник міського голови Олег Кузьмінов встановив на нього свої особисті замки і сигналізацію. Кабінет мера досі залишається заблокованим.

Нагадаємо, Казаков вдруге в цьому році був відсторонений від посади 13 жовтня 2016 року після того, як подав до Верховної Ради заяву з проханням розпустити діючу Сєверодонецьку міську раду і призначити нові вибори. Комітет ВР із питань місцевого самоврядування ухвалив запропонувати Раді призначити такі вибори на 26 лютого 2017 року. В сесійному залі питання ще не розглядалось.

Вперше Казаков був відсторонений 16 лютого 2016 року, але поновився на посаді за рішенням суду.

У другому турі місцевих виборів, що відбулися в листопаді 2015 року, у Сєвєродонецьку перемогу здобув чинний мер міста, екс-регіонал Валентин Казаков з 60% голосів.