У Сінгапурі жінок без вищої освіти, стерилізували: що пропонує депутатка Галина Третьякова для України (Відео)

Третьякова Галина Миколаївна, голова комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, членкиня фракції Слуга народу днями збурила весь інтернет простір своїми сміливими й радикальними заявами щодо тих жінок, які народжують дітей не для того, щоб їх достойно виховати, надати, а для того, щоб отримати кошти.

За словами Галини Миколаївни, в багатьох країнах свого часу ставили питання про обмеження народжувати для таких жінок. Вона наводить, зокрема приклад Великобританії, мовляв, заступник міністра соціальної політики в цій країні казав, що того, хто народжує задля того, щоб отримати соціальну допомогу, потрібно стерилізувати.

«Лі Куан Ю у Сінгапурі стерилізував жінок, які не мали вищої освіти, — стверджує Галина Третьякова. — Дуже жорстокий метод… Пісню треба співати тим, хто захищає Батьківщину, щодня встає, до роботи, щоб забезпечити своїх утриманців. Всі, хто цього не робить, не можуть відносити себе до гідного життя.

Екс-міністр соціальної політики Андрій Рева на сторінці у ФБ пише:

«Вона просто і відверто викладає свої погляди на те, як потрібно боротися з бідністю. Ви думали, що потрібно надавати бідним людям соціальну допомогу? Як би не так! Для ефективної боротьби з бідністю потрібно зробити так, щоб БІДНИХ СТАЛО МЕНШЕ!

Як це зробити? Ви не повірите. Але Галина Миколаївна з ентузіазмом ділиться передовим досвідом, який, на її думку, є в інших країнах. Там СТЕРИЛІЗУЮТЬ БІДНИХ ЖІНОК! Ви скажете, що це – маячня? Тоді дивіться самі».