У штабах бойовиків буде паніка: Стрєлков сказав, за скільки годин ЗСУ можуть ввійти в окупований Донецьк

Стрєлков в цивільному говоритьЩоб зайняти нову позицію на невеликій ділянці фронту на Донбасі українським військовим вистачить кількох годин – лінія оборони бойовиків така слабка, що російські окупанти не зможуть чинити опір.

Це визнав у своєму дописі в мережі колишній так званий “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков, за безпосередньої участі якого РФ розв’язала війну на Донбасі.

Стрєлков підкреслив, що бойовий дух російських окупантів на передовій Донбасу зараз значно гірший, ніж за часів боїв за Дебальцеве, а бойова спроможність так званої “армії ДНР” в рази нижча, бо в бойовиків катастрофічна нестача людей на передовій – воювати і помирати за “рускій мір” на Донбасі уже ніхто не хоче.

"Стан частин і з'єднань "корпусів" в плані чисельності особового складу та його бойової підготовки не дозволяє сподіватися на самостійне відбиття скільки-небудь великих атак навіть на обмежених ділянках. На позиціях - "живих" людей (а не "облікових мертвих душ") - "як кіт наплакав", а в резерві - приблизно стільки ж", - написав Стрєлков про плачевну ситуацію в так званій "армії ДНР".

Читайте також: Сотня метрів до Донецька: українські бійці на Донбасі знайшли дієвий спосіб «перестати стріляти» (Відео)

Така небоєздатна оборона бойовиків, як показало не одне локальне просування вперед українських військових на Донбасі, робить дуже успішною тактику "повзучих наступів" ЗСУ, підкреслив Стрєлков, тому українські військові, які вже підійшли до окупованого Донецька на відстань 100-200 метрів, можуть успішно ввійти і в межі міста.

"За першу годину вони ліквідують передові позиції, за 2-3 наступні - займуть необхідну їм ділянку території і почнуть в пожежному порядку на ній закріплюватися - НЕ залазячи глибоко. У штабах "корпусів" буде паніка", - впевнений Стрєлков у безсиллі бойовиків протистояти бійцям ЗСУ у просуванні до окупованого Донецька.

Читайте також: Бійці ЗСУ про спецоперацію з просування вперед до Донецька: «Зайшли тихо» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», півтора місяця тому 24-а бригада ЗСУ, яка тримає оборону під Мар'їнкою, "повзучим наступом" без порушення Мінських угод взяла під контроль велику ділянку "сірої зони" і підійшла на відстань сотні метрів до окупованого "ДНР" Донецька.

Читайте також: Бійці ЗСУ після просування під Донецьком: «До кінця року дійдемо до російського кордону» (Відео)

ф2ф1