У шкільних підручниках “ДНР” надрукували фотографії Мотороли та Гіві (Фото)

Бойовики “ДНР” вирішили подарувати школярам книжки зі своїми фотографіями та розповідями про героїчні подвиги “ополченців”.

Фотографії з вчителькою, яка радісно презентує ці книги дітям, розмістили в співтоваристві “Це Донецьк, дитинко!”. На жаль, якість фотографій не дає можливості прочитати, що написано про “героїв”. Щоб заповнити цю прогалину і розібратися, який приклад хочуть дати дітям бойовики, сайт vchaspik.ua публікує біографічні дані цих “героїв”, що знаходяться у вільному доступі.

Читайте також: Стало відомо, куди з передової зник «Гіві» — у терориста спецзавдання в тилу (Фото)

Олександр Захарченко закінчив Донецький технікум промислової автоматики, працював на шахті гірником, електромеханіком, займався бізнесом (за неперевіреною інформацією незаконно відкрив пункт прийому металобрухту). Деякий час Захарченко навчався у Донецькому юридичному інституті МВС України, але навчання кинув.

Михайло Толстих (Гіві) – родом з м. Ілловайськ, в 1998 – 2000 р служив в ЗСУ, закінчив службу в званні сержант (командир танка). Пізніше працював альпіністом, був водієм навантажувача на канатному заводі і охоронцем у супермаркеті АТБ.

Читайте також: Україна готує для бойовика «Мотороли» серйозні неприємності

Павлов Арсеній (Моторола) – народився в 1983 р. в республіці Комі (СРСР). Даних з приводу його трудових успіхів в інтернеті небагато, відомо тільки те, що він працював гранітником та екструдерником, а також автомийником.

Про те, як Моторола потрапив в Україну, він розповідає наступне: “Сів на поїзд і приїхав. Не вникав. Російські тут, ось і приїхав. Говорив вже: як тільки полетіли коктейлі Молотова на Майдані в співробітників міліції, мені стало ясно – все, це війна. Після того, як нацики заявили, що за кожного свого вбиватимуть десять росіян, – чекати, коли загроза стане реальністю, сенсу я не бачив”.