У Севастополі надзвичайна ситуація: мешканцям міста загрожує смертельна інфекція

У Севастополі НП. Співробітник міськводоканалу, що має доступ до резервуарів з водою, помер від лептоспірозу.

За даними “Інформаційного спротиву“, в окупованому Севастополі 9 вересня сталося НП. Співробітника міськводоканалу, який працював на третьому гідровузлі і мав доступ до резервуарів з водою, госпіталізували з симптомами лептоспірозу (цю смертельно небезпечну інфекцію поширюють дикі тварини через воду). Через деякий час чоловік помер у лікарні. Є припущення, що він заразився небезпечною інфекцією, смертність від якої досягає 20%, в одному з відкритих водойм. Очевидно, саме у зв’язку з цим з 12 вересня 2016 року на підприємстві «Водоканал» приховано введений режим надзвичайного стану. Адже третій гідровузол окупованого Севастополя, де працював загиблий від лептоспірозу, є основним для міста. Його обладнання, що перекачує воду з Чорноріченського водосховища та забезпечує водою усе місто (крім Північної частини). Розташований гідровузол в c. Цукрова Головка.

Читайте також: Пірнув з розгону — як з порома на Керченській переправі авто полетіло в море (Фото, Відео)

Враховуючи небезпеку ситуації для городян, 12 вересня 2016 року відбулася закрита нарада «керівництва» анексованого РФ міста з керівництвом водоканалу.

На нараді вирішували, як не допустити небезпечну інфекцію у водопровід і не допустити масового зараження громадян.

При цьому працівники міськводоканалу ще раз нагадали, що неодноразово зверталися до кримської «влади» з вимогою дати грошей на встановлення сучасних систем очищення води та придбання реагентів. Прохання залишилися без уваги, натомість міська влада більше переймається іншим питанням: не допустити розголошення інформації про лептоспіроз, щоб уникнути паніки серед населення та невдоволення напередодні виборів в Держдуму РФ.

Читайте також: Як жителів окупованого Криму змушують прийти на російські вибори (Фотофакт)