У селі під Тернополем через переохолодження загинув 20-річний юнак

замерзУ Тернопільській області минулої доби внаслідок впливу низьких температур зареєстрували один випадок загибелі та два – травмування людей.

Тож в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області стурбовані такою ситуацією. Адже лише з початку поточного року на Тернопільщині внаслідок впливу низьких температур четверо потерпілих потрапили до лікарень, двоє людей загинули.

Читайте також. Тернопільські рятувальники діляться порадами – як діяти при переохолодженні (Відео)

Так, за останню добу зареєстрували два випадки обмороження та один випадок переохолодження, внаслідок якого загинув 20-річний юнак.

До Кременецької центральної районної лікарні 19 січня з діагнозом «Відмороження фаланг обох кистей і пальців» шпиталізували 48-річного місцевого жителя, а до Золопотоцької районної клінічної лікарні Бучацького району з діагнозом «Обмороження нижніх кінцівок ІІ-ІІІ ступеня» потрапив 63-річний житель села Соколів.

Читайте також. «Риба не варта того, аби ризикувати заради неї життям», — тернопільські рятувальники (Відео)

Цього ж дня у селі Смиківці Тернопільського району місцеві жителі виявили 20-річного потерпілого, жителя села Великі Гаї. Дорогою до лікарні потерпілий помер у швидкій. Попередній діагноз – загальне переохолодження.

Щоб уникнути переохолодження й обмороження, рятувальники рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.

Софія Левицька