У розвідці розповіли, коли Росія може завдати удару з Криму

Росія хоче зберегти на півострові, за її міркою, стабільну ситуацію, вважає Скібіцький.

“Однозначно не можна сказати, коли ця зброя може бути використана”, – сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в ефірі “5 каналу“.

Він пояснив: “Зараз пройдуть навчання і дуже активно російське угруповання в Криму готується до цих навчань. Пройдуть бойові злагодження тих підрозділів, які працюють в Криму – і бригади, і окремі з’єднання, яких не було до окупації Криму. І після цього угруповання в принципі буде готове до бойового застосування згідно з рішенням вищого керівництва Росії”.

Читайте також: Немає достовірних доказів — НАТО про заяви РФ щодо Криму

Окрім того, він пояснив дії РФ у Криму. За його словами, на сьогодні спецслужби РФ, взагалі окупаційна влада у Криму намагається зробити все для того, щоб тримати ситуацію в Криму під своїм контролем, не допустити будь-якого “інакомислія”, для того щоб там була, за їхніми мірками, стабільна ситуація. “А те, що економічна ситуація в Криму, те, що люди розуміють реальну картину, яка є, ми бачимо і по виступах тих самих кримських татар, тому що права, в тому числі і кримських татар, на Кримському півострові порушуються скрізь, починаючи з того, що люди не можуть спокійно висловити свою думку, те, що є обмеження в їхньому пересуванні і по території Криму, те, що йде активна мілітаризація, захопленого Криму, розгортаються нові системи озброєння бойової техніки, які прибувають з РФ, все це робиться, аби з Криму зробити військову базу Росії”, – сказав Скібіцький.