У російських окупантів на Донбасі значні втрати – бійці ЗСУ завдають потужних ударів у відповідь

груз 200 камаз з написом на бортуУ відповідь на ворожі обстріли на передовій Донбасу українські бійці продовжують давати відсіч ворогу і знищувати його.

За повідомленням штабу ООС із посиланням на дані української військової розвідки, упродовж тижня з 16 до 22 березня вогнем у відповідь бійці ЗСУ знешкодили на Донбасі 35 російських окупантів, 13 з них ліквідувавши. Крім того, українські бійці знищили 3 одиниці ворожої військової техніки і озброєння.

Командування ООС застерегло російських окупантів від порушення Міських угод і повідомило, що знищувати ворога українські бійці на Донбасі будуть і надалі, якщо бойовики не перестануть вести обстріли.

«У разі загрози життю та здоров’ю українських військовослужбовців наші підрозділи завжди дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику», — наголосили у штабі ООС.

Читайте також: Українські бійці вогнем у відповідь знешкодили на Донбасі пів сотні російських окупантів і їх техніку — штаб ООС

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше штаб ООС інформував, що за перші 10 днів березня цього року вогнем у відповідь бійці ЗСУ знешкодили на Донбасі понад пів сотні російських окупантів, 21-го з них ліквідувавши і 31 поранивши. Також тоді українські військові знищили 3 одиниці ворожої військової техніки.

Читайте також: Розгромлена техніка і бойовики: бійці ЗСУ вогнем у відповідь знищують російських окупантів Донбасу

У лютому ж 2020 року, за даними української військової розвідки, вогнем у відповідь бійці ЗСУ знищили на Донбасі понад 80 російських окупантів — 44 пораненими і 38 ліквідованими.