У російських окупантів Донбасу гостра нестача кадрів у так званих арміях “ДНР” і “ЛНР”

ф1Воювати за “рускій мір”мешканці окупованого Донбасу вже давно не хочуть, тому російські окупанти взялись затягувати у так звані армії терористичних “ДНР” і “ЛНР” тих, хто повернувся з заробітків з Росії.

Як повідомляє з посиланням на українську військову розвідку Міноборони України, безробітних чоловіків, які ні з чим повернулись із заробітків з Росії додому на окупований Донбас, бойовики прагнуть затягти в так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“Командування російських окупаційних військ намагається скористатися поверненням на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях чоловіків призовного віку, які втратили в Росії робочі місця з введенням карантинних заходів. У зв’язку з цим російські окупаційні адміністрації активізували агітацію місцевого населення із закликами до вступу на військову службу у з’єднання та частини 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) Армійських корпусів”,- йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Забирати мешканців окупованого Донбасу в так звані армії самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" - завдання "військкоматів". Працівникам цих "військкоматів" російські командири пропонують хабарі за новобранців.

"Командири російських передових підрозділів, у яких високий некомплект особового складу, намагаються забезпечити першочерговість отримання поповнення, мотивуючи представників військових комісаріатів "грошовими винагородами", - повідомляє українська військова розвідка.

Читайте також: Серед російських окупантів Донбасу почалась хвиля масового дезертирства: тікають зі зброєю прямо з окопів

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше українська військова розвідка інформувала про масове дезертирство російських найманців на окупованому Донбасі через рішення командування Генштабу ЗС Росії відкласти ротацію серед підрозділів так званих армій самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» на передовій Донбасу у зв'язку зі спалахом коронавірусу.

Читайте також: Російські командири на окупованому Донбасі безсилі перед масштабами дезертирства підлеглих