У Росії заявили про загибель ще одного свого радника в Сирії (Фото)

Загиблий у Сирії російський радник Євген Контантинов
Загиблий у Сирії російський радник Євген Контантинов

Російський військовий загинув у Сирії разом зі ще одним радником, коли намагався винести пораненого з поя бою.

Як пише “РБК“, сталося це на початку травня.

Поо загибель радників – капітана Збройних сил РФ Євген Константинова і майора, начальника розвідувального батальйону Олександра Складана – заявили в російському так званому “Бойовому братстві” з посиланням на дані Міністерства оборони Росії.

"Сирійські військові припинили прикривати вогнем, відступили. Константинов залишився з пораненим начальником розвідки один на один з терористами. Коли армія арабської республіки повернула позицію під контроль, російських військових знайшли з множинними пораненнями", - розповів подробиці загибелі радників голова регіонального відділення "Бойового братства" в Єврейській автономній області РФ Сергій Мінко.

За словами Мінка, про загибель Константинова голові "Бойового братства" стало відомо з документів Міноборони. У них йшлося, що товаришем по службі Константинова, якого він намагався врятувати, був начальник розвідувального батальйону майор Олександр Складан (1980 року народження). Він також загинув під час цього бою.

Мінко додав, що в Сирії Константинов був у спецвідрядженні з березня 2017 року як військовий радник. Він брав участь у плануванні та проведенні операцій з ліквідації терористів. Остання його посада в Росії - командир батальйону в Самарській області.

Про загибель Константинова в Сирії повідолило видання "Город на Бире". Видання писало, що російський військовий радник дістав шість кульових поранень у ході бойових дій.

Загалом же, за офіційними даними Міноборони Росії, за час військової операції РФ у Сирії загинули 32 російських військових.

ф2