Російські військові розповіли, що нове приватне військо РФ «Патріот» дисциплінованіше, аніж ПВК «Вагнер» і більше заробляє

пвкЩоб посилити свій військовий вплив на територіях, де воює, й не обнародувати втрат у війську, в РФ створили ще одну приватну військову команду «Патріот». Про це повідомив телеканал «Дождь».

Порівнюючи «Патриот» з «групою Вагнера», офіцер міноборони РФ зазначив, що «в «Патріоті» більше платять і краще ставлять бойові завдання». Залежно від спеціалізації, зарплати можуть досягати від 400 тис. до мільйона рублів. Робота займає місяць-два, більш тривалих контрактів тут не укладають.

Читайте також: На окупованому Донбасі бойовики масово зганяють «в армію» всіх (Фото)

Існування «Патріота» підтвердили кілька джерел, зокрема співрозмовник на ринку охоронних послуг, офіцер Міноборони РФ та представники ветеранських організацій.

Читайте також: Ворожа ДРГ на Донбасі нарвалась на фугас і вогонь ЗСУ (Відео)

Нову ПВК пов’язують з міністерством оборони РФ. Про неї практично нічого не було відомо, аж поки ті, що там воювали не почали вимагати визначити правовий статус тих, які пройшли бойові дії у складі ПВК — написали звернення до влади. З’ясувалося, що «Патріот» з весни 2018 року бере участь у бойових діях в Сирії.