У Росії шахраї придумали, як можна заробляти на своїх земляках завдяки воєнній агресії країни

5c12a11435978cd5a8c000b873ad47f91476213629У Москві у під’їздах з’явилося оголошення, в якому мешканців будинку закликали здати гроші на будівництво бомбосховища через можливу ядерну агресію проти Росії, передає «Преса України».

В оголошенні сказано, що «у зв’язку з загостренням міжнародної обстановки, зокрема очікуваної ядерної агресії в адресу РФ з боку недружніх країн прохання здати консьєржу 500 рублів з кожного жителя, прописаного у квартирі на будівництво бомбосховища».

Читайте також: У російському Санкт-Петербурзі вигадали, що робити на випадок війни (Відео)

Таке оголошення активно обговорюють користувачі соціальних мереж: «А це ідея для Держдуми. Направити весь фонд капремонту на будівництво бомбосховищ для чиновників. Або податок на бомбосховища», «Палата №6», «Мудаки безграмотні», «Побудуй за 500 рублів собі трошки бомбосховища», «Албанія нервово курить», «Ося Бендер відпочиває зі своєю «Реконструкцією Провалу», «У 41-му за таке б повісили», «Мабуть, з економікою зовсім погано, якщо населення почали лякати ядерною війною», «А то у консьєржа труби горять», «Іменний пропуск?», «І церковцю при бомбосховищі обов’язково, а то не по християнськи це»,  «Виживуть тільки Таджики», «Нормальна тема, так і туркам на АЕС та газопровід назбирають», «401-й порівняно чесний спосіб відібрати гроші у населення Росіюшки», «І формулювання вибрали патріотичне: «сателіти».