У Росії сформували “антифашистський резерв”, який перекинуть у Севастополь – радник Путіна

imagesПід час сьогоднішнього мітингу у Севастополі депутат Державної Думи від партії “Єдина Росія”, радник президента РФ Олексій Журавльов заявив, що Севастополь – російське місто і має таким залишатись.

“Севастополь намагаються окультурити і сказати, що ні, тут не можна говорити російською, тут повинні бути ті, хто розуміє слово “нацизм”. Ні, це не так. Це місто російське, і воно буде таким. І ми готові стояти до кінця, щоб ми могли тут говорити російською, думати по-російськи і жити по-російськи”, – сказав Олексій Журавльов.

Він вважає, що при СРСР в Україні жилося набагато краще, ніж у центральній частині Росії, і росіяни ніколи нікого не колонізували, – передає news.sevas.ua

Ми ні на кого не скидали ядерну зброю і не збираємося цього робити. Ми завжди несли добро, культуру, цивілізацію, в тому числі і в Україну... Ми вклали сюди стільки коштів у розвиток виробництва, хто б ще це зробив? Назвіть мені ще одну країну Європи, яка вклала стільки коштів для того, щоб тут, в Україні, люди жили краще?, – поцікавився російський політик.

Журавльова обурює, що зараз європейські цінності проявляються в тому, що в Києві розстрілювали "беркутівців".

"Цей нацизм тут не пройде ніколи!", – наголосив він.

Журавльов також спробував пояснити позицію своєї країни у цій ситуації, в той час як натовп обурено скандував "Росія".

Російська Федерація зв'язана певними догмами і не може яскраво і чітко виступити, заявити про свою позицію. Але я вас запевняю, що весь народ Росії, а у нас багато відділень, він весь тут, з вами, в Криму. І він повністю підтримує вас і ваші дії, – заявив Журавльов.

Також політик додав, що у Росії сформований "антифашистський резерв", куди записуються тисячі охочих  і який готують перекинути в Севастополь.

"Ви не самотні. Якщо бандерівці увірвуться сюди і будуть діяти так само, як вони діяли на Майдані, то не тільки ви зможете протистояти цьому, але й ті люди, які живуть в Російській Федерації, у яких тут родичі, друзі, знайомі, батьки. Вони не зможуть ні за яким принципом залишити вас одних", – пообіцяв депутат Держдуми Росії.