У Росії катастрофа літака, є жертви (Фото)

ГУ МЧС России по Иркутской области
ГУ МЧС России по Иркутской области

Інцидент в Росії: під Іркутськом на військові сховища впав Ан-12, дев’ять жертв.

Транспортний літак Ан-12 розбився під Іркутськом (Російська Федерація), повідомляється на сайті регіонального МНС РФ. НП сталася приблизно о 16.30 за московським часом (14.30 за Києвом), пише NEWSru.com.

За попередніми даними МНС, на борту літака перебувало шість членів екіпажу, всі загинули. Згодом джерело повідомило російському агентству “Інтерфакс”, що, за уточненими даними, на борту перебувало дев’ять осіб, які загинули.

“Літак впав на 2 сховища військової частини. На місці падіння літака загоряння палива немає”, – йшлося в повідомленні спочатку, однак потім ці слова зникли з сайту МНС.

У той же час джерело ИТАР-ТАСС повідомило, що за падінням сталося загоряння палива на площі 20 кв. метрів, вибуху не було. Пожежу було швидко локалізовано.

“Літак належав заводській авіації, перелітав із заводу новосибірського аеродрому “Єльцовка” на завод аеродрому “Іркутськ-2″ і зазнав катастрофи. Пілоти, імовірно, загинули”, – розповіло раніше джерело “Інтерфаксу” в екстрених службах Сибірського федерального округу.

“Ан-12 – це вантажний літак. Він віз звичайні авіазапчастини”, – повідомило знайоме з ситуацією джерело.

“Ан-12 впав на території військової частини на склади, зруйновано два склади”, – підтверджують джерела ИТАР-ТАСС.

“Серед військовослужбовців загиблих немає. Це попередня інформація”, – додав співрозмовник агентства.

“Літак впав на склад боєприпасів 109-го арсеналу ГРАУ під час заходу на посадку на аеродром “Іркутськ-2”. Склад розташований неподалік залізничної станції “Батарейна”. Інформації про постраждалих військовослужбовців поки що немає”, – повідомило “Інтерфаксу” джерело, знайоме з ситуацією.

Джерело агентства в російському авіапромі вже висловило версію, чому могла статися аварія: “Літак розбився, найпевніше, через технічну несправність”. За його словами, літак “пілотував досвідчений екіпаж, який багато разів виконував польоти за маршрутом Новосибірськ – Іркутськ”. При цьому співрозмовник агентства підкреслив, що погода в аеропорту на момент катастрофи “була задовільною”.

Одночасно з цим джерело ИТАР-ТАСС назвало ще одну ймовірну причину аварії – аварія могла статися через помилку екіпажу.

Міністерство промисловості і торгівлі (Мінпромторг) РФ створює комісію з розслідування причин і обставин катастрофи.