У Росії почалися репресії проти “Еха Москви”

Головного редактора сайту “Эхо Москвы” Віталія Рувинського викликали на допит у ФСБ після того, як співробітники відомства у вівторок вилучили переписку редакції сайту з публіцистом Андрієм Піонтковським.

Про це повідомив у Twitter головний редактор радіостанції “Ехо Москви” Олексій Венедиктов, передає Укрінформ.

“Візитери “еховським” юристам і генеральному директору радіостанції показали постанову про виїмку листування з Піонтковським на серверах радіостанції”, – розповів перший заступник головного редактора “Еха” Володимир Варфоломєєв “Інтерфаксу”.

За його словами, після проведення всіх необхідних дій був складений підсумковий протокол, а двом співробітникам інтернет-редакції виписані повістки на допит до слідчого в особливо важливих справах в якості свідків.

Читайте також: Сила пропаганди: як швидко міняються погляди в російському телевізорі (Відео)

Раніше повідомлялося, що глава комітету Держдуми з безпеки і протидії корупції Ірина Ярова направила в Генпрокуратуру РФ запит про перевірку на предмет екстремізму статті Андрія Піонтковського про Чечню “Бомба, готова вибухнути”, опублікованої у січні на сайті “Ехо Москви”.

В останніх двох абзацах статті Піонтковський закликав до виведення Чеченської республіки зі складу Росії. Це, на його думку, могло б запобігти потенційному конфлікту. Згодом ці заклики були видалені.

Раніше спецслужби вже займалися текстами Андрія Піонтковського. Також були погрози особистої розправи, через що йому довелося виїхати з Росії.