Росія оголосила нардепа Володимира Парасюка в міжнародний розшук

ф3Причиною стало кримінальне провадження за спалення нардепом у Львові півтора року тому прапора Росії, який Володимир Парасюк зірвав тоді з флагштока на території Генконсульства РФ.

За це на Парасюка завели в РФ кримінальну справу.

Тепер його та ще трьох громадян України оголосили в розшук. Про це представник Слідчого комітету Росії Світлана Петренко, передає “ТАСС“.

Четверо громадян України, зокрема нардеп Володимир Парасюк, оголошені в розшук у справі про напади на диппредставництва РФ в Україні в 2014-2016 роках і нарузі над російським прапором.

Читайте також: Парасюк розповів, як зняв триколор із Генконсульства РФ у Львові (Відео)

“Слідством встановлена причетність до нападу в 2014 році на посольство РФ у Києві громадян України Володимира Романцова, Олексія Бакая і Володимира Назаренка, які брали активну участь в умисному псуванні майна російської дипмісії, а останній також брав участь у нарузі над державним прапором РФ”, – зазначила Петренко.

За її твердженням, російські слідчі встановили причетність нардепа ВОлодимира Парасюка до “наруги над російським прапорм” в березні 2016 року у Львові.

Читайте також: Те, за що у Львові Парасюку кричали «молодець», у РФ стало причиною відкриття кримінальної справи (Відео)

“Зазначені особи оголошені в міжнародний розшук і за клопотанням слідства судом щодо них заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту”, – додала представник Слідчого комітету Росії.