У Росії засудили українського політв’язня до 5 років колонії суворого режиму та сплати штрафу

фото зі сторінки Фейсбук Людмили Денісової

Мова про літнього активіста з Криму Олега Приходька, який публічно виступав проти анексії півострова. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила омбудсменка Людмила Денісова.

Так вирішив Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону, засудивши кримського активіста Олега Приходька до 5 років у колонії суворого режиму. Також він має сплатити штраф у розмірі 110 тисяч рублів.

"Сьогодні Південний окружний військовий суд, що у Ростові-на-Дону виніс нашому співгромадянину незаконний вирок по сфабрикованій кримінальній справі за начебто спробу скоєння терористичного акту, а також підготовку до підпалу генконсульства РФ у Львові влітку 2019 року. Російський суд задовольнив вимоги прокурора Сергія Айдинова частково. Олег Приходько буде вимушений відбувати перший рік покарання у в'язниці, де всі засудженні тримаються в камерах . Засуджую незаконний вирок російського суду та вважаю це помстою окупаційної влади пану Олегу за його проукраїнську позицію, адже він публічно називав незаконним приєднання Криму до Росії. Наголошую, що наш співгромадянин у своєму поважному віці та з важкими хронічними захворюваннями може не витримати таких умов тримання. Закликаю міжнародну спільноту продовжувати тиск на РФ та вимагати негайного звільнення усіх бранців Кремля", - написала Людмила Денісова.