У РНБО підтвердили тимчасове обмеження пропуску людей і транспорту з Донецька

Лисенко на брифінзу-ЗПТакі заходи, кажуть в РНБО, вжиті для захисту життя і здоров’я мирних жителів Донецької області.

В РНБО підтвердили тимчасове обмеження пропуску людей і транспорту з Донецька. Про це на брифінгу повідомив спікер РНБО Андрій Лисенко.

“У зв’язку з обстрілами позицій сил АТО в районі аеропорту “Донецьк”, н. п. Піски і Мар’їнка, з метою захисту життя і здоров’я мирних жителів Донецької області, штаб АТЦ ухвалив рішення тимчасово припинити пропуск людей та транспортних засобів на наступних дорожніх напрямках: “Донецьк-Курахове” (з 17:20), “Донецьк-Маріуполь” (з 19:10)”, – повідомив він.

Читайте також. Перепустка в зону АТО: де і як її можна оформити (Відео)

Про часткове закриття виїздів з Донецька повідомив сьогодні і сайт мерії: “На сьогоднішній день через проведення бойових дій закрито північний напрям і Запорізька траса”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тепер у зону АТО можна буде потрапити тільки через 7 транспортних коридорів і за перепустками. Зокрема, це Луганськ-Щастя-Новоайдар, Луганськ-Станиця Луганська-Широкий, Фащівка-Дебальцеве-Артемівськ, Горлівка-Артемівськ, Донецьк-Курахове, Донецьк-Маріуполь (через Волноваху) і Новоазовськ-Красноармійськ-Талаківка-Маріуполь.