У Рівному чоловік облив будівлю суду фекаліями

фото: Суспільне

У Рівному стався неординарний випадок: сьогодні уночі чоловік облив фекаліями будівлю місцевого суду по вулиці Шкільній, а потім здався поліції.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в області. У поліції відкрили кримінальне провадження за фактом хуліганства. У міському суді повідомили, що будівлю очистили до 8-ї ранку.

“Свої дії пояснив тим, що судді не задовольняють його прохання щодо ексгумації тіла батька, який помер чотири роки тому. Чоловік нібито хоче забрати щось із труни”, – повідомила пресофіцерка відділу комунікації Нацполіції області Марія Юстицька.

Суспільне звернулось за коментарями до прессекретарки Рівненського міського суду Вікторії Якимової. Вона повідомила, що коли працівники суду о 8-їй прийшли на роботу, будівля була вже чиста, а хто займався прибиранням, не знає.

“Така подія дійсно була, зловмисник обливав фекаліями зовнішню частину будівлі суду. Він був затриманий правоохоронцями, вирішується питання про притягнення його до відповідальності”, – розповіла Вікторія Якимова.

45-річному чоловікові планують повідомити про підозру. Він, за даними поліції, живе і працює у Києві.

У поліції імені чоловіка не називають. Суспільному з власних джерел стало відомо, що йдеться про пана Олександра, який фігурував у схожому інциденті у 2017-му.

Журналісти Суспільного зазначають, що готові озвучити позицію чоловіка чи його захисту, якщо він виявить таке бажання і вийде на зв’язок з редакцією у будь-який зручний спосіб.