У РФ зацікавились, чи сидить за ґратами брат “глави ДНР”, який торік порізав офіціанта в барі

Самопроголошену “ДНР” сепаратисти з Росії уже відкрито називають “банановою республікою” і не приховують, що Росія своїх найманців, які скоїли злочини на окупованому Донбасі, відверто кидає.

Так звана “влада” самопроголошених псевдореспублік на окупованому Донбасі тримає за ґратами за кримінальні злочини кілька тисяч громадян Росії. Такі дані оприлюднив громадянин РФ Михайло Полинков, відомий серед сепаратистів як блогер “Хрусталик”.

“Кілька тисяч наших співгромадян (громадян РФ – ред.) знаходяться в СІЗО ОРДЛО і практично нічого про них невідомо”, – написав він у своєму блозі.

Читайте також: Грандіозний скандал у «ДНР»: п’яний брат Захарченка порізав офіціанта в барі

Російський блогер стверджує, що “на підвалі” у бойовиків ці російські найманці сидять по кілька років, а їх Росія кинула напризволяще, оскільки жодного разу їх не провідала жодна офіційна особа з РФ.

"Нашій державі (Росії - ред.) абсолютно однаково, що відбувається з її громадянами. Чому досі жоден представник, навіть простої громадської організації, не був допущений до них?" - пише російський блогер-симпатик "руского міра".

При цьому сепаратист обурився, що про затримання чи арешт рідного брата "глави ДНР" Олександра Захарченка Сергія Захарченка, який скоїв кримінальний злочин рік тому, нічого не відомо.

Кофлікт брата "глави ДНР" з офіціантом у барі в квітні 2016 року. Скіншот з відео, знятого камерою відеоспостереження.
Кофлікт брата "глави ДНР" з офіціантом у барі в квітні 2016 року. Скіншот з відео, знятого камерою відеоспостереження.

"Дуже хотілося б поцікавитись долею брата "глави ДНР" Олександра Захарченка Сергія, який минулого року в п'яній бійці пропоров офіціанту горло "розочкою". Він, цікаво, який термін отримав і де його відбуває?" - із сарказмом пише про "бананову республіку" російський блогер.

Читайте також: Ледве відтягли — як п’янючий брат «глави ДНР» бив офіціанта до крові (Відео)

"Правди тут не добитись ні від кого, в цій банановій республіці", - зробив висновок про народжену "рускім міром" самопроголошену "ДНР" російський блогер-сепаратист.

ф1