У Росії розбився вертольот МІ-8, 2 людини загинуло

111Вертоліт Мі-8 зазнав аварії в неділю, 7 грудня, в Ненецькому автономному окрузі в районі населеного пункту Варандей. Про це повідомив “РИА Новости” джерело в силових структурах регіону.

“Приблизно в 30 кілометрах від населеного пункту Варандей впав вертоліт Мі-8. На борту, за попередніми даними, знаходилися шість осіб: три члени екіпажу і три пасажири”, – сказало джерело, зазначивши, що в результаті аварії є потерпілі. Обставини НП з’ясовуються.

Джерело зазначило, що, за попередніми даними, вертоліт належав “Архангельському авіазагону”.

“За уточненими даними, при падінні вертольота Мі-8 загинули дві людини, ще четверо отримали поранення”, – сказав співрозмовник агентства.

Інциденти з вертольотами:

2 листопада в районі Ети-Purovsky родовища в Ямало-Ненецькому автономному округу на лід озера впав вертоліт Мі-2. Загинули дві людини.

10 жовтня в Тиві пропав вертоліт компанії "Тываавиа", що виконував по маршруту Соруг - Кизил. На борту перебували 12 осіб - 7 пасажирів і 5 членів екіпажу. Наземні пошуки не дали результату і були припинені до особливого розпорядження.

4 вересня в Краснодарському краї в аеропорту Геленджика при посадці зазнав аварії гелікоптер Мі-8.

В результаті НП загинули дві людини і одна постраждала. За фактом аварії порушено кримінальну справу.

29 червня чотири людини загинули при падінні приватного вертольота в Краснодарському краї. Основна версія причин аварії - технічна несправність.

31 травня в Мурманської області зазнав аварії вертоліт Мі-8. Він впав і затонув в Мунозере. Загинули 12 осіб.

8 травня в лісовому масиві в районі селища Лепсари Ленінградської області (Всеволозькому районі) були виявлені уламки вертольота "ЄС-120 Колібрі", зниклого 13 травня. Загинули дві людини.