У РФ сказали, скільки мешканців окупованого Донбасу голосували на виборах до Держдуми Росії

На виборах до Держдуми РФ проголосували близько 150 тисяч мешканців тимчасово окупованого Донбасу, яким Москва масово роздавала паспорти.

Про це ввечері 19 вересня – в останній день голосування – заявив на брифінгу голова комісії з міжнародного співробітництва Ради з прав людини РФ Кирило Вишинський, повідомляє російське інформагентство “ТАСС“.

“Зрозуміло, що якісь цифри можна називати тільки приблизно в силу того, що якась частина людей, що живуть в “ДНР” та “ЛНР” і отримали паспорти РФ раніше вже мала реєстрацію на території РФ і брала участь у виборах, маючи можливість голосувати не тільки за федеральні партійні списки, а й за місцевих кандидатів. Але за тією інформацією, яку надає ЦВК, її можна отримати емпіричним шляхом… на 15:45 проголосувало більше 150 тисяч осіб. Повторюся, ця цифра дуже приблизна, показує, як дистанційно голосував Донбас”, – заявив Вишинський.

Він відзначив, що "голосування" мешканців окупованого Донбасу стало "найбільш масштабним за кордоном". За словами представника країни-агресора, більше 650 тисяч жителів Донецької та Луганської областей вже отримали російські паспорти.