У Раді зареєстрували законопроект про відновлення курсу на членство в НАТО

1Законопроект Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення суверенітету та захисту територіальної цілісності України» зареєстровано у Верховній Раді України в середу, 29 серпня, під №4561а.

Цим законодавчим актом пропонується внести зміни до Законів України «Про засади внутрішньої та зовнішньої політики» та «Про основи національної безпеки України», відповідно до яких створюються законодавчі передумови для інтеграції України у євроатлантичний безпековий простір і забезпечення захисту територіальної цілісності України та її суверенітету.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні зазначив, що з ухваленням цього закону “Україна більше не буде членом жодних російських союзів”.

Очільник уряду закликав Президента України Петра Порошенка визначити цей законопроект як невідкладний, а народних депутатів ухвалити його.

Нагадаємо, ще вчора, 28 серпня, на засіданні РНБО заступник Секретаря Ради національної безпеки та оборони України Михайло Коваль заявив,що Україна розраховує на допомогу США, зокрема, шляхом надання спеціального статусу основного союзника США поза НАТО.