У питанні валютних позичальників слід прийняти проект без популізму, – джерела у ВР

credit-valuytaВерховна Рада відклала розгляд законопроектів щодо переведення валютних кредитів у гривню, передав кореспондент УНН.

Читайте також. “Банкіри, поверніть вкрадене!” вимагали валютні позичальники у Тернополі. Завтра вони це скажуть у Києві (Відео, Фото)

Перед цим 1 липня виступив голова робочої групи щодо напрацювання узгодженого законопроекту з цього питання нардеп з Тернополя Олексій Кайда. Він зазначив, що мало відбутися засідання профільного Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, на якому мали б розглянути цей законопроект.

- Однак, оскільки ВР була заблокована, то не всі депутати змогли потрапити на це засідання, - сказав пан Кайда.

Депутат сподівається, що сьогодні, 2 липня, Комітет зможе провести засідання. Те, що на засіданні дійсно не було кворуму, ІА «7 Днів-Україна» підтвердила і помічниця нардепа Марія Карчевич.

Читайте також. Бійка і вибухи під Верховною радою: провокації заради закону про валютні кредити (Фото, Відео)

Як ми дізналися із власних джерел у ВР, на минулому пленарному засіданні Олексій Кайда наполягав на розгляді проекту Рудьковського, тобто на курсі 5,05. Але його ніхто не підтримав. Наразі більшість нардепів схиляється до того, аби обрати інший шлях - дотиснути всі можливі поступки для позичальників та ухвалити реалістичний проект. Займатися популізмом, як це робить зараз Рудьковський, народні обранці не хочуть. А голова Верховної Ради Олександр Турчинов зазначив, що в разі продовження блокування роботи парламенту це питання взагалі знімуть з розгляду.

Довідково. ВР 1 липня включила до порядку денного три законопроекти щодо переведення валютних кредитів у гривню.