У Путіна заявили, що Україні нічого боятися армії Росії

Архівне фото параду російських військ у Москві

Москва стверджує, що передислокація підрозділів російської армії біля кордонів України не становить загрози для України.

Про таку заяву речника президента Росії Дмитра Пєскова повідомляє ТАСС.

“Росія не є загрозою для жодної країни світу, в тому числі не становить загрози для України”, – заявив Пєсков.

Речник Путіна додав, що Росія, мовляв, “завжди дуже уважно ставиться до своєї власної безпеки”, тому і передислоковує підрозділи своєї армії.

"Ніхто не блукав і не блукає, російська армія пересувається на російській території в тих напрямках, в яких вважає за потрібне, в тому вигляді, в якому вважає за потрібне, для забезпечення надійної безпеки нашої країни", - сказав Пєсков.

Читайте також: Хомчак: РФ стягує війська до кордонів України і “створює загрозу військовій безпеці держави” (Відео, Схеми)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак повідомив, що Росія під виглядом військових навчань стягує до кордонів України свої війська на півночі, сході і півдні України. За даними українського командування, чисельних своїх військ біля кордонів України РФ довела до 28 батальйонних тактичних груп. 

Читайте також: Росія офіційно відмовилася перестати стріляти на Донбасі (Відео)

Українська військова розвідка зробила заяву, що Кремль готує провокацію з можливим вторгненням вглиб території України.

Читайте також: Кремль готовий до наступу з просуванням “вглиб території України” – розвідка

Раніше на Мінських переговорах представники Росії відмовилисть відновити на Донбасі з 1 квітня режим всеосяжного припинення вогню, а проросійські бойовики на окупвоаному Донбасі вперше почали призов.

Читайте також: Загроза вторгнення РФ в Україну: Захід зреагував на ешелони військової техніки РФ (Відео)

На тлі стягування військових сил РФ до кордонів України Президент США Джо Байден запевнив під час телефонної розмови з Володиммиром Зеленським, що США підтримають Україну в разі ескалації конфлікту Росією.

Читайте також: Стало відомо, як після дзвінка Байдена Зеленському США можуть підтримати Україну на тлі конфронтації РФ (Відео)