У Путіна хочуть довести, що “українська державність фейкова” – політтехнолог про “держзраду” в Україні

Фото ілюстративне

Як зазначив російський політтехнолог Станіслав Бєлковськийа телеканалі “Україна 24” у Кремлі очікують повстання в Україні.

“Стратегія Путіна полягає в тому, що він очікує на державний переворот або хоча б заколот. Тому що він вважає, що українські еліти консолідовані навколо ідеї усунення Володимира Зеленського від президентської посади. Проте він сам і Росія не будуть безпосередньо в це втручатися. Я вважаю, що революційне слово — це революційна справа. І якщо ідея усунення Володимира Зеленського від влади існує в елітах, то переворот дійсно існує, попри те, які кроки будуть робитися в цей бік з боку політичних чи неполітичних сил”, — сказав він.

"Росія зацікавлена ​​у будь-якій дестабілізації в Україні, у будь-якому сценарії, незалежно від того, хто виграє. Тому що головна мета Кремля — показати й довести, що українська державність фейкова, що вона не відбулася за 30 років української незалежності. Я вважаю, що Путін особисто і його найближче оточення розуміють, що це (захоплення України, - ред.) неможливо. Путін зацікавлений у створенні штучної напруги на кордоні з Україною, і зараз він займається створенням кризи. Після чого він вийде безпосередньо на Джозефа Байдена, Німеччину, Євросоюз, і все врегулює за прикладом Карибської кризи 1962 року", — сказав він.