У ПЦУ пояснили, чому ця церква і далі відзначатиме Різдво 7 січня, а не 25 грудня

ф1Перехід на святкування Різдва за Григоріанським календарем 25 грудня може відвернути від Православної церкви України ті парафії Московського патріархату, які збираються увійти в ПЦУ. Тому найближчим часом переходити на відзначення Різдва Христового 25 грудня Православна церква України не планує.

Про це повідомив речник ПЦУ Євстратій Зоря.

“Ризики від реформи зараз – очевидні та реальні, на відміну від користі для вірних і Церкви”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Євстратій Зоря.

Читайте також: Євстатій Зоря пояснив, чому ПЦУ не перенесе дату відзначення Різдва: “Ризики очевидні, на відміну від користі” (Блог)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Волинська єпархія Православної церкви України стала першою в Україні єпархією ПЦУ, яка в 2019 році відзначила Різдво Христове різдвяною літургією 25 грудня. Очільник єпархії Мирополит Луцький і Волинський ПЦУ Михаїл, який в ніч на 25 грудня очолив різдвяне Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька, пояснив, що Різдво 25 грудня тут вирішили відзначити на прохання вірян. Також різдвяну літургію тут відслужать і 7 січня.

Читайте також: Перший православний храм України відзначив Різдво 25 грудня (Відео)