У прямому ефірі: Парижем крокує Марш єдності (Відео)

Франція-теракт-жалоба квітиНа чолі колони – майже 50 світових лідерів, які прибули у Париж, аби продемострувати свою підтримку Франції, що потеріла в останні дні від терактів. У колоні – й прапори України.

Президент України Петро Порошенко з дружиною також прилетів до Парижа, аби взяти участь у цій акції миру і пам’яті жертв терористичних актів 7 і 9 січня.

Нагадаємо, 9 січня ще один терорист захопив заручників в єврейському магазині під Парижем і вимагав свободу братам Куаші. Внаслідок спецоперації злочинця було ліквідовано, четверо заручників загинули. На волі залишається передбачувана спільниця Хаят Бумедьєн. Напередодні французький спецназ оточив три села в 70 км на північний схід від Парижа в спробі знайти 24-річного Саїда Куаші та його 32-річного брата Шерифа.

У середу, 7 січня, троє озброєних людей напали на редакцію Charlie Hebdo у Парижі, в результаті чого загинули 10 осіб. Причиною нападу стала публікація в тижневику карикатур на ісламські теми. Один із підозрюваних, 18-річний Хамід Мурад, сам здався в поліцію, але заявив, що невинний, а також надав своє алібі.

За три доби у Франції жертвами стали 17 осіб: 10 співробітників журналу Charlie Hebdo, четверо заручників у кошерному магазині та троє поліцейських.