У понеділок оголосять фінальну версію законопроєкту земельної реформи

фото: Агрополіт
фото: Агрополіт

Про це інформує пресслужба уряду. 

13 січня відбудеться публічне обговорення земельної реформи на тему “Як змінився законопроект про обіг земель після правок?”

На сайті уряду інформують, що під час заходу представники Уряду, депутати фракції “Слуга народу”, Аграрного комітету ВРУ озвучать фінальну версію земельної реформи в Україні та пояснять запропоновані зміни до законопроекту.

Проведуть обговорення в  Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Триватиме воно дві години – з  14.30 по 16.30.

Об 14.30 розпочнеться публічне обговорення фінальної версії земельної реформи.

Як уже повідомлялось, Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні законопроєкт про відкриття в Україні ринку землі.

За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від “Слуги народу” та 13 позафракційних.

Законопроєкт також чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю – громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року.

Своєю чергою президент України Володимир Зеленський заявив, що іноземці та компанії, які мають серед своїх засновників іноземців, отримують право купувати українські землі, земельні ділянки тільки у випадку, якщо буде дана згода народу України на всеукраїнському референдумі.