У Полтаві затримали голів обласних органіазцій “Свободи” та “УДАРу” (Відео)

indexУ ніч на вівторок, 11 лютого, на Полтавщині затримали двох активістів Євромайдану – очільників обласних організацій “УДАРу” та “Свободи”, – повідомляє ТСН.

Активістів звинувачують в організації захоплення приміщення Полтавської облради 25 січня. Ударівця Петра Ворону затримали пізно увечері під Лубнами. Він начебто не з’являвся на допит, тож його доправили до Полтави примусово. Дізнавшись про це, під стінами міліцейського райвідділу зібралися пікетувальники, які вимагали зупинити політичні репресії.

Ще близько сотні активістів в цей же час пікетували інший відділ міліції, де допитували свободівця Романа Чабановського. Йому присудили 2 місяці домашнього арешту. За версією активістів, ніякого захоплення державних будівель не було – люди мирно зайшли до приміщення сесійної зали, де перебувають і досі.

Учора суд ухвалив рішення і зобов'язав протестувальників звільнити Полтавську облраду. "Вони звинувачують депутата обласної ради в тому що він незаконно захопив будівлю обласної ради. Петро Ворона діючий депутат, який 11 років входить у цю будівлю без перешкоджання, 24 січня увірвався у цю будівлю чим зашкодив діяльності обласної ради. Шановні, безглуздя повне", - прокоментував ударівець Валерій Головко.