У Полтаві підозрюваний взяв у заручники поліцейського – трансляція з місця події (Відео)

Підозрюваний утримує заручника-копа. Фото із сайту “Полтавщина”

Поліція веде спецоперацію із затримання “полтавського” терориста. У нього в заручниках начальник Управління кримінального розшуку ГУНП в Полтавській області полковник поліції Віталій Шиян.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Полтавській області, сьогодні вранці у Полтаві при затриманні підозрюваного в кражіці автомобілів зловмисник погрожував підірвати гранату, тримаючи біля себе поліцейського. Правоохоронці намагались вести з ним переговори.

Як проінформував у Фейсбук заступник глави МВС України Антон Геращенко, в ході переговорів утримуваного працівника карного розшуку зловмисник обміняв на начальника управління карного розшуку поліції Полтавщини. Зловмисник виїхав з Полтави. Його машину з заручником супроводжують правоохоронці.

“Після перемовин зловмисник обміняв утримуваного працівника карного розшуку на начальника Управління кримінального розшуку ГУНП в Полтавській області полковника поліції Віталія Шияна, з яким він поїхав на наданому, відповідно до його вимог, автомобілі “Богдан”.

Продовжуються перемовини, ціль яких – примусити зловмисника здатися поліції не наносячи шкоди ні собі, ні оточуючим. Введено в дію поліцейську спеціальну операцію “Грім”, – повідомив заступник глави МВС України.

Пряму трансляцію з місця події веде у Фейсбук керівник АСК телеканалу ИРТ  Andrew Demidov