У поїзд пускатимуть лише щеплених від Covid-19: залізниця України оголосила нові правила (Відео)

Через стрімке поширення коронавірусу “Укрзалізниця” вирішила з 21 жовтня змінити правила перевезення пасажирів залізничним транспортом.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу представник “Укрзалізниці” Олександр Перцовський.

Щоб сісти в потяг далекого слідування в Україні, пасажир із 21 жовтня при посадці має показати провіднику, крім квитка і паспорта, ще й сертифікат про вакцинацію проти коронавірусу чи результат негативного тесту, зробленого не пізніше, як за 72 години до поїздки.

Якщо пасажир сідає в потяг на станції в місті, що вже віднесене до "червоної зони небезпеки поширення Covid-19, то в такий пасажир має мати повний курс щеплення. Для інших зон достатньо вакцинації першою дозою.

Для поїздки в приміському залізничному транспорті сертифікати про щеплення не потрібні, зазначили в "Укрзалізниці".

Пасажирам, які вирішать відкласти свої поїздки потягом через відсутність сертифікатів про щеплення, "Укрзалізниця" обіцяє повернути гроші за вже придбані квитки.

У держпідприємстві підкреслили, що запроваджують зміни, відповідно до рішень Уряду та Держкомісії з питань надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Перша область України офіційно переведена до “червоної” зони через Covid-19

Більше подробиць про нові правила поїздок в потягах України з 21 жовтня - у повній версії брифінгу представника "Укрзалізниці" та у відео 5 каналу.