У Кременці – пікет. Прокуратура – теж проти рішення суду щодо закриття справи проти екс-мера

P4240010-nПрокуратура Тернопілля оскаржує рішення Кременецького районного суду, ухвалене щодо колишнього посадовця – колишнього мера Почаєва.

Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури сьогодні, 16 січня.

Читайте також. Після розкриття афери у Почаєві Василь Облещук обіцяв взятися за «дерибан» землі у Тернополі (Відео)

Нагадаємо, рішення суду обурило і жителів Почаєва та інших місцевих. Тому вони сьогодні влаштували пікет проти рішення районного суду щодо колишнього міського голови. Зібралося кілька десятків протестувальників. Адже всі місцеві знають, хто такий пан Іванюк і наскільки він “чесний”. Дізнавшись, що його оборудками цікавиться міліція, чоловік відразу видався хворим і ліг у лікарню в сусідньому обласному центрі, що суттєво затримало розслідування справи.

Так, 13.01.2015 р. Кременецький районний суд ухвалив звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв’язку зі зміною обстановки та закрити розслідуване стосовно нього кримінальне провадження. Прокуратура із зазначеним рішенням суду не погодилася.

Читайте також. Тернопілля: містечко Почаїв — уже з новим міським головою

У Кременецькому районному суді у ході розгляду кримінального провадження стосовно колишнього міського голови Почаєва, який обвинувачується у незаконному відчуженню земельної ділянки площею 4,5 га, захисник обвинуваченого заявив клопотання про звільнення екс-посадовця від кримінальної відповідальності та закриття стосовно нього кримінального провадження у зв’язку зі зміною обстановки.

Прокурор, який підтримував у суді державне обвинувачення, заперечив проти заявленого клопотання. Кременецький районний суд ухвалив звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України у зв’язку із зміною обстановки та закрити кримінальне провадження.

– Прокуратура області, не погоджуючись з цим рішенням суду, оскаржує його в апеляційному суді Тернопільської області, – йдеться в повідомленні.

Софія Левицька